COCKTAIL CATERING

To, co si rádi vypijete.

Dovolte nám níže představit naše služby, kterými se zabýváme již od roku 1997. Láska k barové kultuře nás neopustila ani na malou chvíli. Známkou naší profesionality jsou především usměvaví a pohlední barmani, designové mobilní bary, vybavení i oblečení personálu. Kvalitu poznáte, již při prvním ochutnání našich nápojů, které mixujeme z prémiových a vždy čerstvých surovin. Tou pravou reklamou jsou však především stále vracející se spokojení klienti, které můžete návštivit v sekci Reference.

Nápojový servis

Stacks Image 270
Kdekoli v Evropě nabízíme zajištění barů na klíč. Náš barový servis obsahuje mobilní bary včetně zápultí, profesionální barmany, potřebný inventář, barové vybavení, suroviny a led v dostatečném množství, sestavení grafického menu včetně umístění loga firmy a další věci potřebné k úplnému servisu. Zajišťujeme oba druhy cateringu - budget, prodejní.

Školení personálu

Stacks Image 298
Provádíme školení barového personálu. Po osobní zkušenosti za Vaším barem, zanalyzujeme chyby, včetně nedostatků provozu a pomůžeme Vám k efektivnější práci, díky které dojde k rychlejšímu servisu a zvýšení tržeb. Neopomínejte lidský faktor, který je tím nejdůležitějším z gastronomie. Správná motivace dovede Váš podnik k úspěchu!

3D vizualizace

Stacks Image 354

Barmanská show

Stacks Image 272
Naši barmani jsou vítězové mnoha tuzemnských, i zahraničních barmanských soutěží. Nabízíme Vám ukázku v délce od 5 - 10 min., která bude skvělou programovou vložkou Vaší akce. Naše show nabízíme v několika variantách - klasická, ohnivá, UV, synchronní tandem show dvou a více barmanů.

Barové poradenství

Stacks Image 338
Nevíte si rady se svým podnikem? Rádi Vám ukážeme směr, zvolíme správný způsob obsluhy, pomůžeme s výběrem, či školením personálu, zajistíme vhodně cílenou propagaci. Nestranná pomoc profesionálů je vždy lepší, než-li každodenní trápení v mlýně plném starostí. Dříve, či později můžete přijít o vloženou energii i finance.

Návrh a realizace

Stacks Image 356

Barmanská škola

Stacks Image 296
Skvělá zábava pro Vaši firmu, která je novinkou posledních let. Náš hlavní barman Tomáš Kubíček provede Vaše zaměstnance, či klíčové partnery barevným světem míchaných nápojů, který se svou atmosférou a týmovou zábavou stane nezapomenutelným zážitkem. Odlehčená teorie, spojená s praxí a ochutnávkou po celou dobu školení. DOPORUČUJEME

Podpora prodeje

Stacks Image 340
Pro naše klienty plánujeme a realizujeme akce a aktivity související s přímou podporou prodeje jejich výrobků. Naše služby: merchandising, sampling, ochutnávky a promo akce. Máme širokou databázy osvědčených spolupracovníků, mezi než patří zejména promotéři, barmani a hostesky. Vždy je vybíráme relevantně požadavkům klienta.

Půjčovna

Stacks Image 358
K Vaší vizuální prezentaci nabízíme 3D počítačovou animaci, jenž přináší nekonečné možnosti znázornění Vašich přání. Naší novinkou je vizualizace představy Vašeho eventu, koncertu, či jiné slavnostní události. Benefitem jsou zde naše zkušenosti z více než 1000 akcí, které jsme realizovali za posledních 10 let.
Nejsme architekti, ale milujeme design a oblast gastronomie je našimi vodami, kterými umíme snadno proplouvat. Po vyslišení všech Vašich představ, navrhneme ve 3D počítačové animaci prostor, který budeme dále konzultovat a měnit dle Vašich požadavků. Samozřejmostí je připravení rozpočtu celého projektu.
Disponujeme velkým množstvím gastronomického vybavení, které Vám v případě zájmu, rádi zapůjčíme. Neomezené množství skleněného invetáře, více než 20 mobilních barů včetně zápultí, party stany, pivní sety, grily, vodní lázně a další potřebné věci k realizaci akce.
Dle požadavků klienta, dopravíme mobiliář i inventář na místo určení, včetně montáže a demontáže.
Site logo
COCKTAIL CATERING
© 2012 Cocktail Catering Kontaktujte nás