Pořádáním a zajišťováním kulturních a společenských akcí na klíč se zabýváme již od roku 1999. Láska k eventům nás neopustila ani během krize spojené s Covid-19. Známkou naší profesionality je především náš tým, ale i naše designové vybavení. Kvalitu poznáte již při první akci, kterou s námi uskutečníte. Reklamou jsou pro nás spokojení klienti, které můžete navštívit v sekci Program. Děkujeme, Tomáš Kubíček - majitel

Půjčovna techniky

Stacks Image 2302
Realizujeme malá, i velká pódia s kompletním technickým vybavením, jako jsou praktické stoly, zábrany, světla, zvuk. Disponujeme velkým množstvím gastronomického vybavení, které Vám v případě zájmu, rádi zapůjčíme. Velké množství skleněného i porcelánového invetáře, více než 20 mobilních barů, party stany, pivní sety, grily a další potřebné věci k realizaci akce. Dle požadavků klienta, dopravíme mobiliář i inventář na místo určení, včetně montáže a demontáže.

Cateringové služby

Stacks Image 2310
Kdekoli v Evropě nabízíme zajištění cateringu na klíč. Náš servis obsahuje potřebný mobiliář, jako mobilní bary včetně zápultí, profesionální personál, potřebný inventář, vybavení, suroviny a led v dostatečném množství, sestavení grafického menu včetně umístění loga firmy a další věci potřebné k úplnému servisu. Zajišťujeme oba druhy cateringu - budget, prodejní.

Barmanské kurzy

Stacks Image 2318
Skvělá zábava pro Vaši firmu, která je novinkou posledních let. Náš hlavní barman Tomáš Kubíček provede Vaše zaměstnance, či klíčové partnery barevným světem míchaných nápojů, který se svou atmosférou a týmovou zábavou stane nezapomenutelným zážitkem. Odlehčená teorie, spojená s praxí a ochutnávkou po celou dobu školení. DOPORUČUJEME

3D vizualizace

Stacks Image 2326
K Vaší vizuální prezentaci nabízíme 3D počítačovou animaci, jenž přináší nekonečné možnosti znázornění Vašich přání. Naší novinkou je vizualizace představy Vašeho eventu, koncertu, či jiné slavnostní události. Benefitem jsou zde naše zkušenosti z více než 1000 akcí, které jsme realizovali za posledních 10 let.

Návrh a realizace

Stacks Image 2334
Nejsme architekti, ale milujeme design a oblast gastronomie je našimi vodami, kterými umíme snadno proplouvat. Po vyslišení všech Vašich představ, navrhneme ve 3D počítačové animaci prostor, který budeme dále konzultovat a měnit dle Vašich požadavků. Samozřejmostí je připravení rozpočtu celého projektu.

Podpora prodeje

Stacks Image 2343
Pro naše klienty plánujeme a realizujeme akce a aktivity související s přímou podporou prodeje jejich výrobků. Naše služby: merchandising, sampling, ochutnávky a promo akce. Máme širokou databázy osvědčených spolupracovníků, mezi než patří zejména promotéři, barmani a hostesky. Vždy je vybíráme relevantně požadavkům klienta.

Barmanská show

Stacks Image 2351
Naši barmani jsou vítězové mnoha tuzemnských, i zahraničních barmanských soutěží. Nabízíme Vám ukázku v délce od 5 - 10 min., která bude skvělou programovou vložkou Vaší akce. Naše barmanská show nabízíme v několika variantách - klasická, ohnivá, UV, synchronní tandem show dvou a více barmanů.

Školení personálu

Stacks Image 2359
Provádíme školení barového personálu a barmanské kurzy. Po osobní zkušenosti za Vaším barem, zanalyzujeme chyby, včetně nedostatků provozu a pomůžeme Vám k efektivnější práci, díky které dojde k rychlejšímu servisu a zvýšení tržeb. Neopomínejte lidský faktor, který je tím nejdůležitějším z gastronomie. Správná motivace dovede Váš podnik k úspěchu!

Molekulární Catering

Molekulární mixologie je moderní styl výroby koktejlů, využívající novinek vědních oborů.
Tyto metody umož
ňují vytvoření větší intenzity a rozmanitosti chutí, chuťových kombinací a různých způsobů podání nápojů, například pomocí gelů, prášků, pěn, atomizovaného spreje atd.
Stejn
ě jako chuť a texturu ovlivňuje i vzhled koktejlů.

Poradenství v HoReCe

Stacks Image 2373
Nevíte si rady se svým barem, restaurací, klubem, či kavárnou? Rádi Vám ukážeme směr, zvolíme správný způsob obsluhy, pomůžeme s výběrem, či školením personálu, zajistíme vhodně cílenou propagaci. Nestranná pomoc profesionálů je vždy lepší, než-li každodenní trápení v mlýně plném starostí. Dříve, či později můžete přijít o vloženou energii i finance.