Stacks Image 1125
Barman.cz

Barmanské potřeby, pomůcky a vybavení baru.

Bližší info naleznete na webu
ZDE
Stacks Image 1135
Mixolog

Molekulární catering a barmanská show, která oživí každý event.

Bližší info naleznete na webu produkce
ZDE
Stacks Image 104
Boba Bubble Tea - praskající perly plné ovocné šťávy

Popping boba, neboli odborně řečeno ovocný kaviár, je skvělá novinka v gastronomii. Boba jsou praskající kuličky plné čerstvé ovocné šťávy, které mají hned několik využití v gastronomii. Můžete je dávat do alkoholických i nealkoholických drinků, do teplých i studených nápojů, do milkshaků, zmrzlin, či je kdekoli použít jako ozdobu. Boba jsou barevné kuličky, různých ovocných příchutí, jako jahoda, maracuja, pomeranč, mango, liči a jogurt. Popping boba nejsou jen velmi chutné, ale především zábavné a osvěžující. Ve světě je ovocný kaviár využíván už dlouhou dobu. U nás si ho naši barmani mixologové vyráběli ručně pomocí molekulární gastronomie, ale je to velmi pracné, nákladné a časově náročné, což se neslučuje s dnešní uspěchanou dobou. Boba má tedy ohromnou výhodu oproti složitému procesu molekulární spherifikace si je můžete snadno zakoupit a uskladnit ve vašem podniku, který rozzáří a udělá radost nejednomu hostovi.

Bližší info naleznete
ZDE
Stacks Image 11
Stones Catering, s.r.o.

Sídlo společnosti:
Oderská 333 190 00 Čakovice

Společnost Stones Catering působí na trhu od roku 2000 a zabývá se pořádáním gastronomických akcí všeho druhu zcela na klíč.
Patří mezi nejžádanější cateringové společnosti v České republice díky jejich vysokému nasazení a maximální flexibilitě.
Společnost Stones Catering je známa pro svou kvalitu služeb, nevšední zážitky a vyjímečné chuti jídel.

Bližší info naleznete ZDE