COCKTAIL CATERING

To, co si rádi vypijete.

Novodobá historie naší firmy se začala psát teprve před pár lety. Stavěná je však na základech zkušeností, sbíraných již od roku 1997, kdy se náš hlavní barman Tomáš Kubíček rozhodl věnovat tomuto krásnému odvětví gastronomie.
Děláme to, co nás baví a snažíme se do každé akce vkládat maximální úsilí s čistým designem a kvalitním provedením.

Dovolte nám představit naše služby, kterými jsou zejména: cocktail catering, nápojový servis, barmanská show, barmanská škola, školení personálu, barové poradenství, podpora prodeje, 3D vizualizace, návrhy a realizace gastronomických provozoven, půjčovna barů a inventáře.
Děkujeme, že jste závitali na naše webové stránky. Dovolte nám představit naše služby, kterými se zabýváme již od roku 1997. Láska k barové kultuře nás neopustila ani na malou chvíli. Známkou naší profesionality jsou především usměvaví a pohlední barmani, designové mobilní bary, vybavení i oblečení personálu. Kvalitu poznáte již při prvním ochutnání našich nápojů, které mixujeme z prémiových a vždy čerstvých surovin. Tou pravou reklamou jsou především stále vracející se spokojení klienti, které můžete návštivit v sekci Reference. Pokud máte zájem o molekulární catering, navštivte naše stránky MIXOLOG.cz
Stacks Image 1545

Nápojový servis

Stacks Image 1123

Školení personálu

Stacks Image 1131

3D vizualizace

Stacks Image 1139

Půjčovna

Stacks Image 1268

Podpora prodeje

Stacks Image 1229

Barmanská show

Stacks Image 1144

Barmanská škola

Stacks Image 1221

Barové poradenství

Stacks Image 1152

Návrh a realizace

Stacks Image 1216
Site logo
COCKTAIL CATERING
© 2012 Cocktail Catering Kontaktujte nás